30 فروردین 1393
  
تبلیغاتدانلود Pe-2: Dive Bomber v1.0.0.301 - بازی نابودی بمب افکن ها

دانلود Pe-2: Dive Bomber v1.0.0.301 - بازی نابودی بمب افکن ها
Pe-2: Dive bomber ترکیبی از بازی های سرگرمی و شبیه ساز پرواز است. ماجرای بازی مربوط به جنگ جهانی دوم است و تمام عملیات رزمی این بازی در طول یک جنگ بزرگ میهنی در عملیات جبهه شرق به وقوع می پیوندد. هرکدام از این ماموریت ها برمبنای رویدادهای تاریخی جنگ جهانی دوم است. در ابتدای بازی شما خلبان مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از میان انواع مختلف ماموریت های موجود، وارد یکی از ماموریت ها خواهید شد. در طول بازی شما قادر خواهید بود تا سلاح های خود را ارتقاء داده و سلاح های کشنده تر و دقیق تری را انتخاب کنید. این بازی دارای محیط گرافیکی زیبا به همراه افکت های عالی و تصاویری شگفت انگیز است.

دانلود Tank Racer - بازی مسابقات رانندگی با تانک

دانلود Tank Racer - بازی مسابقات رانندگی با تانک
در بازی Tank Racer شما کنترل تانک ها را با استفاده از صفحه کلید در دست خواهید داشت و باید سعی کنید تا به بهترین وجه آن ها را در مسیر مسابقه پیش ببرید. به دلیل اینکه شما با تانک رانندگی خواهید کرد، لازم نیست تا دقت زیادی را برای دور زدن و برخورد نکردن با ماشین های پارک شده در کنار خیابان داشته باشید. هدف این بازی قهرمانی در جام مسابقات Tank Racer است. در ابتدای بازی شما می توانید از بین 4 تانک موجود یکی را انتخاب کنید ولی همانطور که در مسابقات WTRC پیشروی می کنید، تانک های متنوع تر و بهتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که هریک بر مبنای سرعت بیشتر و کنترل راحت تر ارزیابی شده اند.

دانلود Pirate Solitaire v1.00 - بازی ورق دزد دریایی

دانلود Pirate Solitaire v1.00 - بازی ورق دزد دریایی
پس از سرگردان شدن دو دزد دریایی در یک جزیره خالی از سکنه، آن ها به عنوان آخرین شانس بقای خود یک نقشه را داخل اقیانوس پرتاب کردند. در بازی Pirate Solitaire که یکی از بازی های هیجان انگیز و سرعتی ورق می باشد، با به یکدیگر زنجیر کردن دسته های کوچک، شما به دنبال این نقشه خواهید بود تا به گنج و سکه های طلا برسید.
در این بازی سفری به سوی گنجینه های بی شمار و ماجراهای جدید در سرتاسر اقیانوس بزرگ خواهید داشت.

دانلود بازی Flight Control HD v1.0 - بازی کنترل پرواز

دانلود بازی Flight Control HD v1.0 - بازی کنترل پرواز
اگر شما نیز از علاقمندان خلبانی هستید و دوست دارید یک تجربه در این زمینه داشته باشد می توانید از بازی مهیج Flight Control HD استفاده کنید. کنترل جریان پایان ناپذیر هواپیما هایی که در یک دنیای مجازی وجود دارند. شما یک کنترل کننده ی ترافیک هوایی هستید که در یک فرودگاه شلوغ به سر می برید. تنها کافی است هواپیما را انتخاب کنید و در مقصد نهایی و ناحیه ی فرود به کمک ماوس یا trackpad قرار دهید. Flight Control HD مخصوص PC و Mac دوباره طراحی شده است با گرافیک های به روز شده و مجموعه ی رقابتی مشکل. بازی با این محصول بسیار اعتیاد آور است، شروع کردن آن آسان اما متوقف کردن آن دشوار است.

دانلود Planet Defense - بازی دفاع سیاره

دانلود Planet Defense - بازی دفاع سیاره
در بازی Planet Defense شما وظیفه دارید تا با کنترل برج های اتوماتیک پرتاب موشک موجود در سطح زمین، از برخورد سیارک ها و شهاب سنگ ها با سیاره زمین، جلوگیری کرده و با منفجر کردن آن ها، از کره زمین دفاع کنید. بازی بسیار ساده است و شما باید با خریداری برج های پرتاب موشک و قرار دادن آن ها در سراسر زمین، به پیشروی در فضا بپردازید.

دانلود Fortix 2 v1.0r9 - بازی شوالیۀ تنها

دانلود Fortix 2 v1.0r9 - بازی شوالیۀ تنها
Fortix 2 داستان مبارزه یک شوالیه به نام عالیجناب Fortix است که باید بر هیولاهای اهریمنی که در برج ها و قلعه ها زندگی می کنند و مرتباً با پرتاب گلوله به طرف شوالیه از خود دفاع می کنند غلبه کند. مبارزه شوالیه در سرتاسر ایالات جزیره Artalom ادامه دارد و شما باید در نقش یک شوالیه شجاع ظاهر شده و در هر مرحله از قلعه ای به قلعه دیگر رفته و با استراتژی های هوشمندانه خود به مبارزه بپردازید تا کل سرزمین را از وجود هیولاها پاکسازی کنید.

دانلود بازی منچ تحت شبکه - NetPachisi

دانلود بازی منچ تحت شبکه - NetPachisi
NetPachisi بازی است که بر اساس منچ ایرانی ها نوشته شده است و در محیط های شبکه ای (LAN) قابلیت اجرا دارد. بعد از مشخص شدن تعداد بازیکنان، افراد شروع به ریختن تاس کرده و با آوردن عدد شش می توانند یک مهره را داخل بازی بیاورند. بازیکن با آوردن عدد شش می تواند یکبار دیگر تاس بریزد. اولین فردی که تمام مهره های خود را به جایگاه مشخص شده ببرد فاتح بازی است و بقیه بازیکنان برنده می شوند.

دانلود Road Rash - بازی موتور سواری

دانلود Road Rash - بازی موتور سواری
Road Rash یک از بازی های هیجان انگیز موتور سواری است که بزرگسالان و کودکان را به یک اندازه مجذوب خود می کند. با اینکه این بازی در سال 1996 توسط Electronic Arts منتشر شده است ولی هنوز هم به عنوان یکی از بازی های محبوب دوستداران موتور سورای در سراسر جهان به شمار می آید. برای سرگرم کردن بازیکن، بازی در 5 مسیر مختلف یعنی شهر، شبه جزیره، کوه های Nevada، دره Napa و بزرگراه اقیانوس آرام طراحی شده است. محیط بازی در تمامی این مسیرها بسیار زیبا طراحی شده است.

دانلود Around the World v1.0 - بازی دور دنیا

دانلود Around the World v1.0 - بازی دور دنیا
خود را برای سفر به دور دنیا، با مطابقت دادن بلوک های هم شکل در بازی فکری Around the World آماده کنید!
در هرکدام از مراحل بازی باید بتوانید خانه های هم سان را با یکدیگر تطبیق دهید و در طی سفر خود، با کامل نمودن به موقع هر مرحله، 10 شهر حیرت انگیز را کشف خواهید کرد. این بازی شامل 100 مرحله و 20 طرح بندی متفاوت است که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. همچنین قادر خواهید بود تا پروفایلی مخصوص برای خود ایجاد کرده و بازی را ذخیره کنید.

دانلود Real Bowling - بازی بولینگ

دانلود Real Bowling - بازی بولینگ
ورزش بولینگ بسیار لذت بخش و هیجان انگیز است ولی امکانات خاصی را نیاز دارد که در تمام مکان ها یافت نمی شود. بازی Real Bowling تمامی شرایط یک بولینگ واقعی را در کامپیوتر شما شبیه سازی می کند. در این بازی قادر خواهید بود تا رنگ و وزن توپ را انتخاب کرده و بولینگ را شروع کنید. گرافیگ 3بعدی شگفت انگیز محیط بازی، امکان انتخاب مسیر حرکت توپ و صداهای واقعی از پرتاپ توپ، تجربه یک بازی بولینگ حقیقی را برای شما به وجود خواهد آورد.
صفحات سایت :

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...